Galatasaray günü çift idmanla tamamladı

Yeni sezon hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sürdüren Galatasaray bugün çift idman yaptı.
Sezon başı hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde devam eden Galatasaray, günü çift idmanla geçirdi. Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde kondisyon ve taktik hazırlıklarını sürdüren sarı-kırmızılılar, sabah antrenmanında yeni transfer Emre Kılınç’ın doğum gününü kutladı. Akşam çalışmasında güç ve taktik çalışan futbolcular, idmanın sonunda soğuma çalışması gerçekleştirdi.

Galatasaray günü çift idmanla tamamladı

Galatasaray, çalışmalarına bugün yaptığı çift idmanla devam etti.
Florya Metin Oktay Tesisleri’nde hijyen ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirilen antrenmanların sabah yapılan birinci bölümünde ilk olarak core stabilizasyon çalışması uygulandı. Daha sonra kumda kuvvet çalışması yapıldı. Ana bölümde ise pas çalışması gerçekleştirildi. Akşamüstü antrenmanına koordinasyon ile ısınmayla başlandı. Ana bölümde futbola özgü oyunsal formda topla dayanıklılık çalışmaları gerçekleştirildi.
Antrenmanlar, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.
Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki çalışmalarına yarın akşam yapacağı idmanla devam edecek.

Galatasaray, günü çift idmanla tamamladı

Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki çalışmalarına bugün yaptığı çift idmanla yeniden başladı.
Sarı-kırmızılı kulüp, lig hazırlıklarını sürdürüyor. Hijyen ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirilen antrenmanların sabah yapılan ilk bölümünde genel kuvvet çalışmaları üzerinde duruldu. Akşam antrenmanına ise koordinasyon ile ısınmayla başlandı. Ana bölümde futbola özgü topla dayanıklılık çalışmaları gerçekleştirildi. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.
Galatasaray, Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki çalışmalarına yarın yapacağı çift idmanla devam edecek.